Okulların haber duyuru, nöbetçi öğretmen, ders saati, anlık saat ve tarih bilgisi, hava durumu ve daha birçok içeriği yayınlayabilecekleri güncellenebilir LCD TV yazılımı.

Sistemi kurmak için bir adet LCD veya LED Tv ye ihtiyaç vardır. Aslında bu bir web sayfasıdır. Bilgisayarınızdan http://okulwebsistemleri.com/Pano/748807 adresini açınız ve klavyeden F11 tulşuna basınız.

Bizim yapmak istediğimizde bu açılan web sayfasını bir şekilde LCD Tvde göstertmek.

Bu işlem için bir bilgisayar alarak ekran kartı çıkışını LCD Tv ye bağlayabiliriz veya bir SMART TV alarak Lcd Tv üzerinden internete girebiliriz.

Bilgisayar üzerinden yapacaksak eğer, bilgisayardan http://okulwebsistemleri.com/Pano/748807 adresi açarız ve F11 e basarız.

Sizlerde isterseniz eğer http://okulwebsistemleri.com/Pano/748807 tıklayarak bilgisayaranızdan F11 e basın ve LCD panomuzu görün.


Özellikleri:

1. LCD Pano içeriğini web sayfamızdan anlık olarak güncelleyebilirsiniz.
2. LCD TV nizin internet hattı var ise sistem kendini otomatik olarak her 5 dakkikada bir günceller. Eğer internet hattı yok ise var olan bilgileri ekranda gösterir.
3. Sol üst kısımda o güne ait nöbetçi öğretmenler yer alır. Eğer nöbetçi öğretmen sayısı fazla ise yazılar akarak gelir.
4. Sol alt alanda ders giriş çıkış saatleri yer alır.
5. Geçerli sistem saati ders saati içersinde ise ilgili ders saati kırmızı olarak seçili hale gelir.
6. Ders başlangıç saatine 3 dakika kala ekranda uyarı mesajı gelir.
7. Orta kısım resimli haberlerinizi göstermek için kullanılır
8. Sağ üst, Sağ alt ve orta alt kısımlar ise tamamen güncellenebilir alanlardır.

Okulunuzun dijital panosuna www.okulwebsistemleri.com/pano/(kurum kodunuz) yazarak ulaşabilirsiniz.
örnek : http://okulwebsistemleri.com/Pano/748807

Dijitl Pano Tanıtım
Dijitl Pano Yönetim Paneli Tanıtım

Gerekli bileşenler :

Digital Okul Panosu Web tabanlı olarak kodlanmış bir web yazılımıdır. örnek sayfamızı http://okulwebsistemleri.com/Pano/748807 adresinden görebilirsiniz.

1. LCD veya LED TV
2. İnternet bağlantısı: İnternet için SMART TV kullanabileceğiniz gibi herhangi bir bilgisayarı LCD veya LED TV ye bağlayabilirsiniz.
3. Ara Kablo : Bilgisayar ile TV yi birbirine VGA kablosu ile bağladığımız zaman okul panomuz TV üzerinden tüm öğrenciler tarafından izlenebilecektir.

  • Digital Okul Panosu
  • Digital Okul Panosu
  • Digital Okul Panosu
İletişim ve İstek Formu
Yenile